Obsah

V kině se dozvíte o protidrogové prevenci a zkusíte si policejní pátračku

Typ: ostatní
V kině se dozvíte o protidrogové prevenci a zkusíte si policejní pátračku 1Město Beroun připravilo ve spolupráci s Policií ČR, Městskou policií Beroun a Nadačním fondem Nové Česko program na téma protidrogové prevence, který proběhne 25. 2. od 10:00 v městském kině. Program je pro všechny účastníky ZDARMA.

Součástí programu bude vyhodnocení výsledků loňské akce Revolution Train, kdy speciální interaktivní vlak zaměřený na protidrogovou problematiku zastavil na berounském nádraží. Výsledky představí starostka Soňa Chalupová. 

Setkání v kině ale nabídne mnohem víc. Náplní programu je beseda se zástupci vedení města, Policie ČR a městské policie. Pro zpestření programu budou mít návštěvníci kina možnost zúčastnit se  interaktivní hry Policejní pátračka. Pro spuštění hry je nutné stažení aplikace, odkaz najdete v přiloženém plakátu ZDE. (6.11 MB)

Z důvodu omezené kapacity prosíme o potvrzení účasti nejpozději do 22. 2. 2023 na e-mailovou adresu osva2@muberoun.cz. Akce je určena pro děti od 12 let.


Přílohy

Vytvořeno: 1. 2. 2023
Poslední aktualizace: 22. 2. 2023 13:27
Autor: