Vandalové mají na svědomí mlžnou bránu i lavičku

Vandalové mají na svědomí mlžnou bránu i lavičku 1Ptáte se, proč v parné neděli nebyla zprovozněna mlžná brána v horní části Husova náměstí? Odpověď je prostá: zase zaúřadoval vandal.

Odnesl si přechodku v hodnotě zhruba 15 Kč!!! Potřeboval ji nutně na zahradu nebo se jen nechal vyhecovat partou? Těžko soudit, co ho k tomu vedlo, ale pravdou je, že každý takový projev vandalství zbytečně znepříjemňuje životy všem Berouňanům.

Bohužel se nejedná o ojedinělý případ.  Další výtržníci mají na svědomí lavičku, která byla umístěna u berounského náhonu naproti pekárně. Tu někdo vytrhl, poškodil a shodil z tarasu dolů k řece. Naštěstí neskončila v Berounce a pracovníci hospodářské správy ji po nezbytné opravě mohli vrátit zpátky na své místo.

Pokud budete svědky nějakého podezřelého jednání, neváhejte a obraťte se na městskou policii na linku 156. Chceme žít ve městě, kde je klid a pořádek. Ale to je na nás všech.

Vytvořeno: 28. 6. 2021
Poslední aktualizace: 29. 6. 2021 07:29