Vánoční strom pro Velké sídliště

Vánoční strom pro Velké sídliště 1Vedení berounské radnice okamžitě reagovalo na námitky občanů, kteří si stěžovali na vánoční strom instalovaný na Velkém sídlišti před bývalou Hvězdou. Představitelé města uznali oprávněnou reakci na vzhled stromu a začali ihned jednat.

„Bohužel jsme strom poprvé viděli, až když byl postavený na místě. Také se nám nelíbil, a proto jsme začali intenzivně hledat náhradní řešení, což se nám podařilo. Vytipovali jsme vhodný strom v areálu firmy STABE a.s., který by se stejně v budoucnu kácel kvůli stavbě prodejny Lidl,“ uvedl místostarosta Michal Mišina.

Berounským občanům na Velké sídliště tedy letošní vánoční strom věnuje společnost STABE a.s. Jedná se o stříbrný smrk a prostor před Hvězdou by měl zdobit ještě před zahájením adventu. Na větvích z původního stromu si pochutnají naši medvědi.

Vytvořeno: 19. 11. 2021
Poslední aktualizace: 19. 11. 2021 09:31