Obsah

Ve středu 29. července spouštíme projekt sdílených elektrokol, všichni jste zváni

Typ: ostatní
UŽ SE TO BLÍŽÍ! Ve středu 29. července v 10:00 spustíme na Husově náměstí v Berouně historicky první stanicový projekt sdílených elektrokol v České republice. Všichni jste srdečně zváni. Projekt vznikl pod záštitou Nadace Tipsport, která navíc hradí všem zájemcům o rychlé a bezproblémové přesuny po Berouně a blízkém okolí prvních patnáct minut výpůjčky a je zároveň partnerem sdílených kol nextbike po celé zemi.

Jak vlastně taková jízda na sdíleném elektrokole v praxi funguje? Není to opravdu nic složitého … nejdříve si stáhnete aplikaci nextbike do svého mobilu a účet aktivujete verifikací platební karty. V aplikaci zvolíte možnost "Půjčit kolo" a naskenujte QR kód na kole. Kolo se automaticky otevře a vy můžete vyrazit na cestu. Kolo vrátíte do některého z celkem patnácti dobíjecích stojanů Nextbike Czech Republic v Berouně a blízkém okolí a stáhnete páčku nad zadním kolem směrem dolů. Tím se výpůjčka automaticky ukončí.

Jak výpůjčka funguje, kolik zaplatíte a kde najdete jednotlivé dokovací stanice, to se dozvíte na webových stránkách společnosti Nextbike ZDE.


Vytvořeno: 22. 7. 2020
Poslední aktualizace: 22. 7. 2020 12:12
Autor: