Velikonoční výzdobu Berouně můžete podpořit i vy

Tradiční oslavy Velikonoc si sice letos kvůli koronavirové pandemii neužijeme tak, jak obvykle, ale přesto si tento nejdůležitější křesťanský svátek můžeme v Berouně v mezích možností zpestřit. A záleží i na vás, jestli se přidáte. Můžete přitom prověřit své výtvarné schopnosti, osobně přispět k velikonoční výzdobě Berouna a zároveň tímto symbolickým gestem tak oslavit letošní netradiční svátky. Ve městě jsme totiž vybrali dva stromy, na které můžete zavěsit svou vlastní kraslici.

Jeden ze stromů najdete v parku u Střední zdravotnické školy v ulici Mládeže, další v lesoparku na Městské hoře v blízkosti horního hřiště za rozhlednou (viz fotografie).

První kraslice se na stromech objevily už v pondělí a přidat se můžete i vy. Zkuste si najít čas a vyrobte se svými dětmi nebo sami svou originální kraslici, vezměte ji sebou na zdravotní procházku do jednoho z těchto parků a umístěte na strom. Ani v tomto případě ale nezapomínejte na všechna platná nařízení vlády, především noste roušky, neshlukujte se a dodržujte mezi sebou dostatečnou vzdálenost.
A to není všechno. Čeká na vás totiž ještě jedno velikonoční překvapení. To vám ale odtajníme až za několik dní.

Milí Berouňáci, přejeme vám, abyste v rámci možností prožili klidné velikonoční svátky.

Vytvořeno: 6. 4. 2020
Poslední aktualizace: 6. 4. 2020 19:01