Vyhrajte vstupenky na zápas Jaromíra Jágra a Tomáše Plekance

Vyhrajte vstupenky na zápas Jaromíra Jágra a Tomáše Plekance 1Co vám tentokrát nabídneme v červencovém vydání Berounského videozpravodaje? S naší kamerou jsme zamířili Na Štulovnu, kde vzniklo nové workoutové hřiště, společně s paní starostkou jsme vyrazili na kontrolu čistoty města a natáčeli jsme na Berounském Bikemaratonu.

Představíme vám letní hrneček ze série Čtvero ročních období a nové vozidlo městské policie. Pokud patříte mezi fanoušky Jaromíra Jágra a Tomáše Plekance, dívejte se až do konce. Vyhrát můžete vstupenky na zápas Rytířů Kladno a HC Energie Karlovy Vary.
Po skončení videozpravodaje se můžete ještě podívat na sestřih nejzajímavějších momentů z dětských závodů, které se konaly v autokempu Na Hrázi v rámci Bikemaratonu Beroun.

Vytvořeno: 29. 7. 2021
Poslední aktualizace: 2. 8. 2021 10:26