Žáci by v nových učebnách měli zasednout už v září

Stavba nového pavilonu v 2. Základní a mateřské škole, Preislerova pokračuje podle plánu.

Přístavba, která začala v polovině června, nabídne sedm nových odborných učeben. Škola se v současné době potýká s jejich nedostatkem, který nastává především při tzv. půlených hodinách například při výuce cizích jazyků. A kdy do nových učeben poprvé usednou žáci? „Pokud bude vše pokračovat podle plánu, měla by být stavba dokončena v červenci, o prázdninách by se učebny vybavily a v září při zahájení nového školního roku by mohl být provoz nového pavilonu zahájen,“ uvedl místostarosta Michal Mišina. Na stavbu zmíněného pavilonu se Berounu podařilo získat dotaci z ministerstva pro místní rozvoj. O přístavbě školy hovořil místostarosta Michal Mišina i s redaktorkou TV Praha.

Vytvořeno: 13. 12. 2018
Poslední aktualizace: 5. 1. 2019 20:15