Zakázaný pouliční a podomní prodej hlaste na linku 156

linkaV posledních týdnech se na území Berouna pohybují osoby, které pod záminkou osvěty k zabezpečení bytu proti vloupání či požáru důvěřivým lidem zároveň nabízejí, že jim tuto službu zrealizují.

Při tomto jednání se odvolávají na záštitu městské policie, státní policie a hasičů, což je klamná informace. Jakmile tato návštěva není předem domluvena a odsouhlasena např. předsedou Sdružení vlastníků jednotek, porušují „prodejci“ Nařízení č. 5/2017 (tržní řád).

Pokud se s takovým jednáním setkáte, ať už ve svém domě nebo v ulicích města, kontaktujte neprodleně městskou policii na lince č. 156.

Celý tržní řád, kde jsou mimo jiné uvedena schválená místa pro prodej zboží a poskytování služeb najdete ZDE nebo na www.mesto-beroun.cz v záložce město a úřad/vyhlášky a nařízení.

Vytvořeno: 28. 1. 2019
Poslední aktualizace: 28. 1. 2019 09:48