Zástupci města Beroun děkují všem, kteří v době koronavirové epidemie pomáhali

Starostka Soňa Chalupová společně s místostarosty Michalem Mišinou a Dušanem Tomčem přijali ve čtvrtek 11. června v obřadní síni berounské radnice zástupce firem, charitativních organizací, švadlen a dobrovolníků, kteří v době koronavirové epidemie pomáhali berounským občanům překonávat tyto těžké časy. Někteří z nich poskytli hmotné dary například v podobě roušek, dezinfekčních prostředků, jiní věnovali ručně šité roušky nebo pomáhali berounským seniorům s nákupy. Během setkání představitelé města Beroun všem poděkovali za skvělou spolupráci a ukázku solidarity mezi lidmi.

„Opět Češi dokázali, že se v těžkých dobách umí semknout a navzájem si pomáhat,“ uvedla starostka Soňa Chalupová. Za skvělou a nezištnou spolupráci dostali všichni zúčastnění od města Beroun na závěr setkání drobné dárky. Na setkání se nemohli dostavit všichni, kteří v průběhu uplynulých měsíců přiložili ruku k dílu, i k těmto lidem ale míří jedno velké DÍKY.

Vytvořeno: 11. 6. 2020
Poslední aktualizace: 11. 6. 2020 16:48