Obsah

ATLETIKA: Obrovský úspěch berounské atletiky

Typ: ostatní
Atletky i atleti v kategorii dospělých při posledních kolech soutěže družstev zazářili. Děvčatům, která v první lize závodí již sedm let, se v letošním roce povedlo dosáhnout historického úspěchu. Po skvělých výkonech v prvních třech kolech se tým Lokomotivy Beroun držel na nečekaném druhém místě za pražskou Slavií a brousil si tak zuby na nejlepší umístění za dobu svého působení v této soutěži.

V posledním kole berounské atletky skončily třetí, čímž potvrdily konečné druhé místo a zároveň postup do baráže. Z tohoto závodu, který se bude konat 8. září na stadionu Slavie Praha, postupují dva nejlepší týmy do extraligy, což je nejvyšší soutěž družstev v ČR. Už nyní se ale jedná o obrovský úspěch berounské atletiky.

Družstvo mužů zdárně sekundovalo ženskému týmu, když po povedeném čtvrtém kole, které se konalo na domácím stadionu v Berouně, skončilo celkově na krásném čtvrtém místě. Muži tímto potvrdili své setrvání ve druhé lize, kde letos závodili teprve první sezónu, a tak se můžeme těšit na jejich další účinkování v této soutěži.

Oběma týmům děkujeme za vzornou reprezentaci a budeme dál držet palce!


Vytvořeno: 28. 8. 2019
Poslední aktualizace: 29. 8. 2019 11:57
Autor: Jitka Šafránková