Obsah

ATLETIKA: Sezóna končí

Typ: ostatní
ATLETIKA: Sezóna končí 1Pětičlenná berounská výprava si odvezla z atletických závodů z Kolína zásluhou Natálie Krubové bronzovou medaili za skok o tyči. Těsně pod stupni vítězů zůstala Barbora Míková, která obsadila v běhu na 1500 m čtvrté místo. Obhájkyně mistrovského titulu z haly výškařka Kristýna Pacltová skončila tentokrát na pátém místě. Dobrý výkon předvedla i kladivářka Lada Baštová, která obsadila celkové 11. místo. Daniel Škrland zaběhl na trati 150 m dobrý čas, ale stačilo to jen na 21. místo.

Družstvo juniorek předvedlo v sobotu 28.9. na MČR družstev v Plzni statečný výkon a skončilo v silné konkurenci na čtvrtém místě za vítěznými družstvy Olympu Brno, pražského Jižního Města a Jeseniovy Praha. Za sebou nechalo pak velké týmy z Opavy, Vítkovic, Škody Plzeň a Pardubic.

Na MČR v silničním běhu na 10 km Běchovice-Praha si v kategorii žen doběhla Bára Stýblová pro 10. místo a Johanka Šafránková proťala cíl jako patnáctá. V kategorii juniorů si Vojtěch Dryák zlepšil osobní rekord a skončil na 5. místě. (jš)

Vytvořeno: 11. 10. 2019
Poslední aktualizace: 11. 10. 2019 10:42