Obsah

PLAVÁNÍ: Jan Valečka se stal vicemistrem České republiky

Typ: ostatní
Dne 15. – 16. 6. 2019  berounští plavci vyjeli porovnat síly  s ostatními plavci z celé ČR na Mistrovství České republiky žactva ročníku 2005 do Zlína. I při velké konkurenci  se dokázali berounští reprezentanti prosadit na velmi kvalitní příčky.

Pod vedením jejich trenérky Anety Pokorné jeli ve složení: Dominik Plhal, Štěpán Palata a v neposlední řadě úspěšný plavec Jan Valečka.

Štěpán Palata se velmi dobře umístil a přivezl domu dvě bronzové medaile v závodech na 50 metrů volný způsob a 100 metrů motýlek. Také se výborně  umístil s osobními rekordy na 100 metrů prsa a 200 metrů motýlek, kdy si dohmátl pro krásné páté místo.

V jeho šesté disciplíně 200PZ skončil na 15. místě .Jan Valečka velmi příjemně překvapil v napínavém závodě na 100 metrů motýl, kdy si vystoupil na stupně vítězů vedle svého oddílového kolegy Štěpána pro stříbrnou medaili a také titul vicemistr České republiky. Jeho další velmi oblíbenou disciplínou 200 metrů motýlek si užil a s osobním rekordem si vybojoval čtvrté místo . Ostatní umístění : 6.400PZ 15.200K,15.50K a 21.400K.Všem závodníkům gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších závodech , které se konají koncem června v Liberci - Letní olympiáda dětí a mládeže. LoBe

Vytvořeno: 19. 6. 2019
Poslední aktualizace: 25. 6. 2019 08:57