Obsah

PLAVÁNÍ: Plavci zahájili sezónu na kolech v Srní

Typ: ostatní
soustředěníLetošní zimní sezónu zahájili starší plavci  předposlední týden v srpnu kondičním soustředěním na kolech na Šumavě v Srní . Plavci na cyklistických kolech  se svými trenéry  zdolávali  náročné kopce v okolí např. kopec na rozhlednu Poledník a poznávali při tom krásu okolní přírody. Denně najezdili cca 80 kilometrů .

Mladší žáci pod vedením trenérky Anety Pokorné měli plavecko-kondiční soustředění poslední týden v srpnu. Vyzkoušeli si plavání v místní 25m vnitřním bazénu , turistiku a běh v náročném terénu. K odpočinku po náročném tréninku měly děti víceúčelové hřiště , kde pro ně trenéři připravili různé soutěže .  Doufejme, že plavcům soustředění pomůže v nastávající sezóně .

Některé děti si ještě užívaly letních prázdnin, když plavci už museli myslet na nastávající zimní sezónu. Po letní sezóně , která byla pro plavce úspěšná :  v lednu obsadili  1. místo v  1.kole družstev SK a  přes síto krajského a semifinálového kola se probojovali úspěšně plavci do 2.ligy kde vybojovali po lítých bojích nádherné druhé místo , z mistrovských soutěží přivezli celkem 16 medailí (  v Letním poháru ČR 10tiletých 1x 3.místo, velký úspěch zaznamenali na LMČR  12tiletého žactva  kde získali   8 zlatých !,v kategorii  14let získali 1x 2.místo a 2 x 3.místo ,dorostu 1 x 1.místo, 2x 2.místo, 3x 3.místo  ) a na Letní olympiádě dětí a mládeže získali pro SK celkem 11 medailí ( 4x 1.místo, 6x 2.místo a 1x 3.místo ) , v dálkovém plavání se plavci také činili když získali nádherné 11. místo na Mistrovství Evropy juniorů ( nejlepší umístění z české reprezentace) a 1x 2.místo na MČR dorostu na 5km.

Letošní zimní sezónu zahájili starší plavci  předposlední týden v srpnu kondičním soustředěním na kolech na Šumavě v Srní . Plavci na cyklistických kolech  se svými trenéry  zdolávali  náročné kopce v okolí např. kopec na rozhlednu Poledník a poznávali při tom krásu okolní přírody. Denně najezdili cca 80 kilometrů . Mladší žáci pod vedením trenérky Anety Pokorné měli plavecko-kondiční soustředění poslední týden v srpnu. Vyzkoušeli si plavání v místní 25m vnitřním bazénu , turistiku a běh v náročném terénu. K odpočinku po náročném tréninku měly děti víceúčelové hřiště , kde pro ně trenéři připravili různé soutěže .  Doufejme, že plavcům soustředění pomůže v nastávající sezóně .

Vytvořeno: 29. 8. 2019
Poslední aktualizace: 29. 8. 2019 13:20