Berounský videozpravodaj - březen 2021

Také v březnu jsme pro vás natočili několik reportáží ze života města. Na co se můžete podívat tentokrát?

1. S kamerou jsme se zajeli podívat do velkokapacitního očkovacího centra v Rehabilitační nemocnici Beroun.
  2. Město získalo dotaci na výměnu 206 svítidel na lampách veřejného osvětlení. Kterých ulic se to týká?
  3. Co překvapilo starostku při otevírání ranní pošty.
  4. Do konce dubna si můžete u Pražské brány prohlédnout putovní výstavu Má vlast cestami proměn, kde má své zastoupení i Muzeum berounské keramiky. Pro tuto proměnu můžete také hlasovat na www.cestamipromen.cz v záložce hlasování.
  5. Velikonoční betlém již zdobí Husovo náměstí. Pro děti jsme připravili soutěž o ukrytou postavičku.
  6. Tekoucí řeka na Barrandově náměstí je již plně funkční, nahlédli jsme i do strojovny, kde se celý proces řídí.
  7. Dětská hřiště v Berouně prošla očistnou kúrou. Co to obnášelo?
  8. Jak funguje knihovna v době lockdownu? Zpočátku se před výdejním okénkem tvořily i fronty.