Obsah

Zápisy do prvních tříd proběhnou bez dětí!

Typ: ostatní
Zápisy do prvních tříd proběhnou bez dětí! 1Zápisy do prvních tříd berounských základních škol se uskuteční v termínu 2. a 3. dubna vždy od 10:00 do 17:00, ale BEZ PŘÍTOMNOSTI DĚTÍ! Osobně se nemusí dostavit ani rodiče, mohou totiž podat přihlášku elektronicky. Dalším možným způsobem je vytištění a vyplnění formuláře, který rodiče najdou na webových stránkách jednotlivých škol. Formulář je pak potřeba zanést do školy a vhodit do připravené schránky či krabice. V některých případech mohou rodiče přijít k zápisu osobně a vyplnit přihlášku přímo na místě. Prosíme však o striktní dodržování všech platných nařízení, tedy nosit roušku, dodržovat dostatečnou vzdálenost a potřebnou hygienu. Při vyřízení přihlášky osobně se nejprve informujte telefonicky přímo na konkrétní škole.

 

Přijímání dětí do základních škol v katastru města Beroun se řídí podle vyhlášky určující spádovost a najdete ji na webových stránkách města ZDE.

Konkrétní systém pro letošní nestandardní přijímací řízení řeší jednotlivé školy, proto doporučujeme navštívit jejich webové stránky pro další informace:

Jungmannova základní škola Beroun: http://jzs.cz/

2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335: https://www.2zsberoun.cz/

Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstí: http://3zsberoun.com/

ZŠ Beroun – Závodí, Komenského 249: http://zavodi.eu/

 


Vytvořeno: 23. 3. 2020
Poslední aktualizace: 23. 3. 2020 09:52
Autor: