Obsah

Michalovi mazlíčci

Michalovi mazlíčci 1 Zveme Vás do Letního kina v Berouně na tradiční rozloučení s prázdninami s Michalem z Kouzelné školky, který letos přiváží svůj zábavný titul Michalovi mazlíčci.
Přijďte se bavit v neděli 25.8. v 15:00 na akci, kterou prověřily generace dětí a která se stala i součástí Berouna a jeho Letní scény na závěr prázdnin jen o 3 roky kratší dobru, letos tedy po 17té! Jen omezený počet vstupenek je garantován i pro mokrou variantu!

Datum konání: 25. 8. 2019 začátek od 15:00

Místo konání: Letní kino Beroun, Na Kaplance, Beroun-Město

Typ akce: ostatní

Organizátor: Neuvedeno

malého kluka ještě nevyrostl a hrát si s nimi může klidně dál.

Michal v Mazlíčcích představuje svoje miláčky ze zvířecí říše. Děti prostřednictvím tohoto představení cestují v prostoru i čase. Během představení se s Michalem přenesou na klidné a prosluněné místo v pralese v Africe, kde potkají představitele těch nejvyšších, nejodvážnějších i nejroztomilejších exotických zvířecích přátel. Pak už ale rychle zase zpátky v čase do Michalova dětství a jeho dětského pokojíčku, kde na něj čekají další jeho oblíbení plyšáci ... a hlavně spousta vzpomínek do kterých se vrátí spolu s dětmi v sále... Nemůže chybět zábava, soutěže ani překvapení ...? Víte, koho má Michal opravdu moc rád, je jeho Miláček a vy ho dobře znáte? Napovíme Vám, že má žlutou barvu, těšíte se...?

V představení uvidí děti skutečné hračky, své oblíbené plyšáky, do kterých se zamilují nejen ony, ale také jejich rodiče.


Vytvořeno: 15. 7. 2019
Poslední aktualizace: 15. 7. 2019 08:07