Beroun nebude vydávat vlastní opatření

KORONAVIRUS: Beroun nebude vydávat vlastní opatření 1V souvislosti s epidemií COVID -19 nebude město přijímat další opatření, platí pouze celostátní nařízení o nošení roušek v uzavřených objektech, v dopravních prostředních atd. a dále opatření Krajské hygienické stanice č. 4/2020, podle nějž musí bary, restaurace a ostatní provozovny respektovat zavírací dobu od 00:00 do 6:00. Žádná další omezení ve městě Beroun nejsou přijata. Věříme svým občanům, že díky zdravému rozumu dodržují tato nutná opatření, respektují tzv. pravidlo 3R – tedy nosí roušky, myjí si dostatečně ruce a dodržují rozestupy.

Vedení města Beroun pečlivě sleduje vývoj epidemie nemoci COVID -19. Situace ve městě je srovnatelná s minulým týdnem, denní počty pozitivně testovaných za celý okres Beroun dle informací na webových stránkách Krajské hygienické stanice Středočeského kraje jsou srovnatelné nebo dokonce nižší než v předchozích dnech. Buďme ohleduplní k sobě i ke svému okolí, dodržujme hygienu. To je cesta, jak tuto situaci můžeme společně zvládnout bez zbytečné hysterie a strachu.

Vytvořeno: 16. 9. 2020
Poslední aktualizace: 18. 9. 2020 15:08