Kdy a jak na městský úřad

provozní doba úřaduÚřední doba Městského úřadu Beroun bude v pondělí a ve středu od 8:00 do 17:00, v úterý a ve čtvrtek je nutné si návštěvu dopředu domluvit s konkrétním pracovníkem. Mimo úřední dny, resp. v úterý a ve čtvrtek bude městský úřad přístupný od 8:00 do 13:00, v pátek pak budou všechna pracoviště pro veřejnost uzavřena.
Oddělení dopravně správních agend (občanské průkazy, řidičské průkazy, cestovní pasy a evidence vozidel) funguje bez omezení pro objednané i neobjednané klienty.

Ve všech prostorách určených pro kontakt  s veřejností, na chodbách a při schůzkách občanů se zaměstnanci úřadu platí povinnost nosit roušku. U vstupu na pracoviště úřadu je umístěn prostředek na dezinfekci rukou. Děkujeme, že dodržujete preventivní opatření proti zamezení šíření nákazy koronavirem.

Vytvořeno: 31. 8. 2020
Poslední aktualizace: 2. 9. 2020 10:40