KORONAVIRUS: Informujeme o situaci v základních školách

KORONAVIRUS: Informujeme o situaci v základních školách 1Město Beroun jako zřizovatel získalo od ředitelů základních škol aktuální informaci o situaci v jejich zařízeních. K dnešnímu dni, tedy k 7. září, je v karanténě 1 třída na ZŠ v Preislerově ulici a 1 třída na ZŠ Wagnerovo náměstí. Karanténa skončí ke 14. září.

Ředitelé škol při stanovení opatření postupovali podle manuálu Ministerstva školství ČR k provozu škol a školských zařízení ve školním roce 2020/2021 vzhledem ke Covid -19.

Vedení berounské radnice nedostává automaticky informace od hygieniků. Všichni pracovníci krajské hygienické stanice jsou natolik vytížení, že nemají kapacitu na dostatečnou komunikaci s představiteli měst a obcí. Doufáme, že se tento systém co nejdříve zlepší.

Všechny informace, které se nám podaří zjistit a ověřit, obratem zveřejňujeme prostřednictvím webových stránek.

Děkujeme vám, že i v těchto napjatých dnech zachováváte chladnou hlavu, nepodléháte panice a využíváte informace jen z oficiálních zdrojů.

Vytvořeno: 7. 9. 2020
Poslední aktualizace: 7. 9. 2020 15:36