Osobní kontakt na městskému úřadu omezte na minimum

Osobní kontakt na městskému úřadu omezte na minimum 2V souvislosti se zhoršujícím se epidemiologickým vývojem v rámci šíření onemocnění COVID-19 na Berounsku žádáme občany, aby na všechna pracoviště Městského úřadu Beroun vstupovali výhradně s použitím ochranných prostředků zakrývajících ústa a nos. Používejte dezinfekční prostředky, které najdete při vstupu do budov městského úřadu. Dodržujte mezi sebou dvoumetrové rozestupy.

Osobní styk na úřadu omezte na nezbytné minimum. Pokud je to možné, využívejte elektronickou formu komunikace nebo telefon. Městský úřad preferuje přijímání dokumentů v elektronické podobě. Pokud chcete odevzdat dokument osobně v listinné podobě, využívejte podatelnu. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.

Vytvořeno: 14. 9. 2020
Poslední aktualizace: 16. 9. 2020 12:21