Obsah

Situace se lepší, ale buďme nadále opatrní

Typ: ostatní
Všichni s potěšením v poslední době sledujeme, jak počty nově pozitivně testovaných na covid -19 klesají. Je to samozřejmě velmi dobrá zpráva pro nás všechny. Každý si přeje, aby se situace zlepšila natolik, aby se život vrátil do běžných kolejí. Euforii ale ještě musíme chvíli držet na uzdě. Ačkoli jsme již na dobré cestě, stále nemáme vyhráno. Proto se obracíme na všechny naše občany, aby i nadále dbali na všechna platná nařízení.

Kontakty stále omezujte na nejnutnější setkání, dbejte na rozestupy, ve vnitřních prostorech i venku noste roušky či jiné ochranné prostředky. Jestli nás koronavirová pandemie něco naučila, tak je to hygiena. Pamatujme na to i nadále.

Současně vás prosíme, abyste brali ohledy na vytíženost záchranné služby. Volejte ji jen v těch opravdu nutných případech.

Pokud se všichni společně budeme snažit udržet si současný trend, budou počty nově pozitivních osob nadále klesat. Pak se můžeme radovat z dalšího rozvolňování opatření. Český národ se v krizových chvílích uměl vždy semknout a dokážeme to i nyní, jen je potřeba ještě chvíli vydržet. Děkujeme všem, jsme v tom společně.


Vytvořeno: 20. 11. 2020
Poslední aktualizace: 23. 11. 2020 18:01
Autor: