Zaměstnanci berounské nemocnice poděkovali městu

Zaměstnanci berounské nemocnice poděkovali městu 1Vedení města, krizovému štábu a ředitelce MŠ Pod Homolkou adresovali zaměstnanci Rehabilitační nemocnice Beroun děkovný dopis za ochotu při otevření mateřské školy vyčleněné pro rodiče vybraných profesí, tedy i zdravotníky.

Město Beroun totiž vyšlo pracovníkům nemocnice vstříc a kromě třídy přímo v MŠ Pod Homolkou se v březnu otevřela i jedna třída v mateřské škole ve Vrchlického ulici na Závodí. „Reakce zaměstnanců nemocnice nás potěšila. Jsme rádi, že jsme jim mohli vyhovět a usnadnit jim jejich nelehkou situaci. Školka na Závodí je pro zaměstnance nemocnice nejblíž a jak se ukázalo, o umístění dětí právě sem byl mezi zdravotníky velký zájem,“ uvedl místostarosta Dušan Tomčo.

Dopis zaměstnanců berounské nemocnice:

Rádi bychom touto cestou poděkovali vedení města Beroun a také paní ředitelce mateřské školky Jitce Haklové, kteří velmi rychle zareagovali na uzavření školních zařízení a umožnili nám využívat prostory jedné z tříd v mateřské školce ve Vrchlického ulici (MŠ Pod Homolkou). Velice nám to usnadnilo práci při organizaci péče o děti našich zaměstnanců v době vládního uzavření školních zařízení.

Vytvořeno: 10. 3. 2021
Poslední aktualizace: 10. 3. 2021 14:08