Přehled pořádaných táborů

Pořádáte klasický či příměstský tábor? Chcete o něm informovat zájemce? Rádi jej do dubnového vydání Radničního listu zdarma zařadíme. Poté bude seznam dostupný zde na webu města ke stažení. Stačí vyplnit formulář níže a zaslat nejpozději do 10. března 2019. Prosíme o stručné informace, v případě příliš dlouhého textu si vyhrazujeme právo jej vykrátit.

Cenu města Beroun panu - paní

UPOZORNĚNÍ: Položky označené hvězdičkou jsou povinné. Při vyplňování formuláře nepoužívejte prosím Caps Lock. POZNÁMKA: Před vyplněním nominace doporučujeme seznámit se se "Zásadami pro udělování čestných poct města Beroun" v úvodu.
Z důvodu zamezení automatického vyplňování formulářů spamery a roboty odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku: Kolik je jedna plus jedna