Česká spořitelna podporuje Talichův Beroun

Českou spořitelnu si většina klientů spojuje s Mezinárodním hudebním festivalem Pražské jaro. Nevím však, zda víte, že Česká spořitelna v Berouně navazuje na tradici podpory kulturních hudebních akcí a podporuje i Mezinárodní hudební festival Talichův Beroun. Dále ve spolupráci s Nadací České spořitelny spolupracujeme a sponzorujeme obecně prospěšnou organizaci Dobromysl, která se poskytuje profesionální a sociální služby dětem, mladistvým i dospělým se zdravotním postižením.
Pobočku České spořitelny v Berouně čeká na přelomu letošního roku velká změna – budeme se stěhovat. Naši klienti tak dostanou dárek - novou moderní pobočku. Ta vznikne v prostorách objektu parkovacího domu v lokalitě U Černého koně. Pro klienty plánujeme samoobslužnou zónu s vkladovým bankomatem, platbomatem a sběrným boxem přístupným 24 hodin. Samozřejmostí je i bezbariérový přístup.
Na nové pobočce pro vás chystáme dny otevřených dveří, ale nemusíte čekat až na konec roku - přijďte se k nám podívat již dnes. Rádi vám pomůžeme a poradíme s vašimi financemi. Ing. Radka Froňková, regionální ředitelka provozu poboček

Vytvořeno: 20. 8. 2014
Poslední aktualizace: 20. 8. 2014 00:00