Obsah

Návštěvníky galakoncertu do Litně odveze autobus

Typ: ostatní
Na galakoncert Pocta Jarmile Novotné, který se 30. srpna koná v Litni pod širým nebem, bude z Berouna vypraven autobus s posluchači. Festivalový výbor Mezinárodního hudebního festivalu Talichův Beroun totiž vloni navázal spolupráci s pořadateli festivalu Jarmily Novotné v Litni.
Pro 46 osob, které se na minulou výzvu v Radničním listě přihlásily, bude přistaven autobus 30. 8. v 17:30 před berounskou radnici. Na místě by však měli být s dostatečným předstihem. Autobus bude odjíždět 30. 8. v 17:30 od berounské radnice a po skončení koncertu (přibližně ve 22:00) je odveze zpět do Berouna. Tento autobus bude označen logem Mezinárodního hudebního festivali Talichův Beroun a galakoncertu.
Koncert v Litni, na kterém vystoupí pod vedením světově proslulého dirigenta Jiřího Bělohlávka čtveřice prvotřídních pěvců Martina Janková, Dagmar Pecková, Adam Plachetka a Štefan Margita, je vyvrcholením tříleté snahy obnovit povědomí o osobnosti této významné české pěvkyně, jejíž jméno vinou historických okolností nemá doma patřičnou rezonanci. Vstupenky lze zakoupit v síti Ticketstream. Základní vstupné se pohybuje v rozmezí od 299 do 1 999 Kč. Vstupenka za 2990 Kč zahrnuje také CD Jarmily Novotné a pozvání na čísi vína s účinkujícími umělci.

Vytvořeno: 14. 7. 2014
Poslední aktualizace: 14. 7. 2014 00:00
Autor: