Posluchače čekají ještě dva festivalové koncerty

Ještě dva koncerty nabídne v listopadu letošní XXXI. ročník Mezinárodního hudebního festivalu Talichův Beroun.
Závěrečný koncert se koná ve středu 13. listopadu od 19:30 v Dvořákově síni pražského Rudolfina. Z Berouna do Prahy zamíří několik autobusů. Autobusy budou odjíždět z Husovo náměstí, před radnici budou přistaveny v 16:30. Označeny budou nápisy Talichův Beroun. Následně budou cestující nastupovat dle vyhotoveného seznamu. Výstupním místem v Praze bude náměstí Jana Palacha u budovy Rudolfina.
Po skončení koncertu budou ze stejného místa označené autobusy opět odjíždět do Berouna. Je nutné, aby se návštěvníci koncertu dostavili na místo ihned po jeho skončení. V případě, že se nedostaví včas, dopraví se zpět sami. Autobusy budou v Praze najíždět opět postupně z důvodu omezené parkovací kapacity před Rudolfinem.

5. koncert 5. listopadu
PĚVCI NÁRODNÍHO DIVADLA
Slavná operní dueta
ALEŠ BRISCEIN - tenor