Berounské hradby a Promenáda Bohéma obrazem

Sobota 16. června patřila v Berouně od ranních hodin městským slavnostem. Na Husově náměstí se konaly Berounské hradby, které návštěvníkům nabídly zajímavý hudební koktejl včetně Ivana Hlase, Eddieho Stoilow a daších. Nechybělo tradiční festivalové občerstvení a v teplém počasí přišlo vhod i pivo od některého z 13 vystavujících pivovarů.

Jen kousek dál, v Havlíčkově ulici si na své v sobotu přišly hlavně děti. V divadelním šapitó na ně čekaly od 13:00 pohádky a muzika.

Na Náměstí Joachima Barranda v ranních hodinách odstartovala Promenáda Bohéma, na které se tradičně prezentují výtvarníci a hudebníci z Berouna a okolí. K dobré pohodě zahráli například Náhodná sešlost, Tak Akorát nebo Pavlína Jíšová.
Kdo navíc zavítal do zahrady Muzea berounské keramiky, mohl si nabarvit jeden z keramických lipových listů, napsat věnování a pověsit na připravený strom k 100. výročí Českosloveska.

V pátek podvečer se navíc v Havlíčkově ulici konala slavnostní kabaretní show na počest 100. výročí vzniku samostatné československé republiky, na kterou překvapivě dorazil i tatíček prezident T. G. Masaryk.

Vytvořeno: 16. 6. 2018
Poslední aktualizace: 16. 6. 2018 16:41