Plánujeme sociální služby v Berouně a jeho okolí

Téměř každý člověk se setkal s náročnou životní situací, kterou sám nemůže zvládnout a potřebuje pomoc či podporu. Může se jednat o seniora, který již nezvládá péči o svou domácnost, zdravotně postiženého člověka, který potřebuje asistenci při dopravě do zaměstnání nebo komunikaci s úřady, rodinu, která pečuje o svého umírajícího příbuzného a chce o něj pečovat doma, dítě, které si chce popovídat o svém trápení a nemá se komu svěřit, rodinu, která se dostala do finančních problémů, které již nemá pod kontrolou a další. Do takové či obdobné situace se může dostat kdokoliv. Je tedy důležité, aby každý z nás měl jistotu, že v dané chvíli bude k dispozici účinná pomoc a podpora a to nejen v rámci okruhu svých blízkých, ale také pomoc profesionální a odborná.

Pro bližší informace se můžete obrátit na koordinátorku KPSS Mgr. Ivu Ludvíkovou na telefonu: 311 654 363, 722 713 622 nebo e-mailem: osvz15@muberoun.cz.

Projekt „Střednědobý plán rozvoje sociálních služeb města Beroun a spádového území 2019 – 2023“ s číslem CZ.03.2.63/0.0/0.0/16_063/0006548  je financován z ESF prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost.

Vytvořeno: 9. 5. 2018
Poslední aktualizace: 5. 6. 2018 08:16