Setkání pracovních skupin v rámci komunitního plánování sociálních služeb

Zajímáte se o dění ve městě nebo v jeho okolních obcích? Není Vám lhostejná situace našich spoluobčanů, kteří se nacházejí v tíživé životní situaci? Vy sám/sama potřebujete pomoc nebo radu ve své náročné životní situaci? Máte zájem se podílet na plánování a směrování sociálních služeb v našem městě a okolních obcích? Něco Vám v této oblasti chybí nebo chcete vyjádřit svůj názor k tomuto tématu?

Přijďte na setkání v rámci komunitního plánování sociálních služeb (KPSS) v úterý 15. 5. 2018 do Klubu důchodců Beroun, U Kasáren 813 (1. patro nad knihovnou):
• Pracovní skupiny se zaměřením na tématiku seniorů a osob se zdravotním postižením se sejdou od 14 hodin.
• Pracovní skupiny se zaměřením na rodiny s dětmi a osoby ohrožené sociálním vyloučením se sejdou od 16 hodin.

POZVÁNKA ZDE

Loga