Obsah

Městské školní hřiště Hlinky

Městské školní hřiště Hlinky

Hřiště slouží berounským školákům i široké veřejnosti. Hřiště prošlo v roce 2013 rozsáhlou rekonstrukcí. Díky tomu je nyní určeno pro lehkou atletiku, hokejbal, in-line hokej, florbal, malou kopanou, házenou, tenis, stolní tenis, basketbal, volejbal, nohejbal i streetbal. Zařízení půjčuje sportovní potřeby, poskytuje sportovcům zázemí - šatny s uzamykatelnými skříňkami, sprchy a nabízí i občerstvení. Díky osvětlení v areálu je po předchozím objednání sportovat i ve večerních hodinách. V zimě je v nabídce mimo jiné stolní tenis.

zobrazit v mapě
Beroun Golf Resort

Beroun Golf Resort

Moderní golfový areál o rozloze 65 hektarů tvoří klasické osmnácti jamkové golfové hřiště i cvičné plochy pro trénink golfového švihu i krátkých přihrávek. Hřiště obsahuje 70 písečných překážek a 4 umělá jezera o celkové rozloze 3,5 hektaru. V klubovém domě je restaurace, klubovna, šatny, ubytování s kapacitou devíti dvoulůžkových pokojů a wellness centrum včetně venkovního bazénu velikosti 16 x 8 metrů.

zobrazit v mapě
In-line dráha

In-line dráha

Nové sportoviště, které nemá obsluhu, nabízí bruslařům dva in-line okruhy o délce 423 a 153,9 metrů. Jeho součástí je i několik laviček pro odpočívající sportovce a přilehlé parkoviště s 27 místy. Přímo u drah je v letních měsících v provozu terasa s občerstvením, které provozuje blízká pizzerie Domino.

zobrazit v mapě
Dopravní hřiště

Dopravní hřiště

Dopravní a dětské hřiště je volně přístupné. Hřiště je propojeno přístupovým chodníkem s ulicí Na Hrázi a cyklostezkou Po stopách českých králů. Na 1100 metrech čtverečních je umístěno 120 dopravních značek. Malí cyklisté a chodci tu najdou také přechody pro chodce, nástupní ostrůvky, kruhový objezd či železniční přejezd.

zobrazit v mapě
Tipsport laguna Beroun

Tipsport laguna Beroun

Tipsport laguna návštěvníkům a obyvatelům Berouna i širšího okolí nabízí sportovně-zábavné vyžití v prostorách moderního aquaparku s širokou nabídkou služeb, která má ambice pokrýt Vaše nadstandardní požadavky volnočasových aktivit.

zobrazit v mapě
Sportcentrum Eden

Sportcentrum Eden

Areál je zaměřený na sportovní a volnočasové aktivity, kde najdete adrenalin, zábavu, ale i pohodu, klid a relax. Golfisté mají k dispozici indoor golf. Centrum vám nabízí lukostřelbu s instruktorem, k dispozici jsou sportoviště na tenis, volejbal, nohejbal, beachtenis a beachvolejbal a v zimním období badmintonový kurt.

zobrazit v mapě
Fitness Tyran

Fitness Tyran

V moderním sportovním centru najdou zájemci bohatou sportovní nabídku. Vedle posilovny a spinningu si mohou zacvičit aerobic, bojová umění, jógu či zahrát stolní tenis. K dispozici jsou cvičencům kvalifikovaní osobní trenéři a instruktoři. V areálu je sauna a whirpool.

zobrazit v mapě
Venkovní koupaliště Beroun

Venkovní koupaliště Beroun

Více na Berounská sportovní: http://www.berounskasportovni.cz/

zobrazit v mapě
Lokomotiva Beroun

Lokomotiva Beroun

TJ LOKOMOTIVA BEROUN o. s. je samostatné, občanské, nezávislé, nepolitické a dobrovolné sdružení s právní subjektivitou. Sdružuje členy tělovýchovných a turistických odborů, sportovních oddílů, klubů a zájmové skupiny.

zobrazit v mapě
Skatepark

Skatepark

Areál nabízí různě obtížné sekce pro začátečníky i profesionály. Plocha nezastřešeného železobetonového skateparku o velikosti 40 x 20 m splňuje parametry profesionálního sportoviště. Zájemci zde najdou takzvané real street prvky, které simulují pouliční ježdění, imitující schody, zábradlí, šikmé nájezdy a rádiusy.

zobrazit v mapě
Zimní stadion

Zimní stadion

Zimní stadion je spojený se jménem prvoligového
hokejového mužstva HC Berounští Medvědi. Stadion využívá také bruslařská škola a rovněž zájemci při veřejném bruslení.
Pořízením umělé plochy pro bruslení na in-line bruslích vytížilo město zimní stadion i v letních měsících. Od roku zde působí in-line hokejové mužstvo IHC Berounští Medvědi. Stadion má kapacitu 2272 míst, z toho je 272 k sezení.

zobrazit v mapě