Obsah

Rehabilitační nemocnice Beroun

Adresa

Profesora Veselého 493
266 01 Beroun

GPS: 49° 57′ 53.704″N  14° 5′ 44.481″E

zobrazit v mapě
Nemocnice Beroun, otevřená v roce 1929, prochází od své privatizace společností Jessenia, a.s. v roce 2007, naprosto zásadní proměnou. Její restrukturalizace a revitalizace, do nichž již nový vlastník vložil investice v řádu několik set milionů korun, přinášejí jejím pacientům i zaměstnancům komfortní, věcně i odborně špičkově vybavené, prostředí v symbióze s tím nejdůležitějším – kvalitní, odborníky zajištěnou péčí, s dobrým a vlídným přístupem k pacientům. Kvality nemocnice potvrzuje zvyšující se počet pacientů, a to nejen ze spádové oblasti, ale i z dalších míst celé republiky.
Nemocnice Beroun má v rámci akutní lůžkové péče oddělení vnitřního lékařství s JIP a Rehabilitační centrum, oboje akreditovaná pro výuku lékařů v oborech. V rámci přeměny lůžkové chirurgické péče na ambulantní formu jednodenní péče působí v nemocnici vyhledávané Artroskopické centrum. V nemocnici je k dispozici i následná zdravotní péče - v Rehabilitačním centru a na oddělení následné péče.
Hlavním posláním nemocnice, vyplývajícím i z podmínek privatizačního projektu, se stává včasná i následná léčebná rehabilitace. Nemocnice Beroun nabízí i široké spektrum ambulantních služeb, v rámci Radiodiagnostické oddělení má k dispozici, dnes stále více žádané, vyšetření magnetickou rezonancí, kvalitní služby poskytuje i její akreditované oddělení klinické biochemie a hematologie a dopravní zdravotní služba.