Firmy a služby

Mobilní aplikace

V obrazeGoogle playhttps://itunes.apple.com/cz/app/v-obraze-vim-co-se-deje/id1128876118?l=cs

Najděte na mapě

Mapa

Nabídky zaměstnání

Nabídka práce

Výstrahy

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Zprávy

Parkovací dům v centru nabízí 158 míst

Parkovací dům
Nových 158 parkovacích míst v parkovacím domě bude pro občany a návštěvníky Berouna k dispozici od 6. března. Součástí parkovacího domu jsou rovněž administrativní prostory. V přízemí nalezly své kanceláře bankovní a pojišťovací instituce, dále trvá v přízemí možnost pronájmu prostor určených pro gastroprovoz. Bližší informace je možné získat u vedení Technických služeb Beroun, s.r.o. (www.tsberoun.cz). celý text

Zábory v centru pouze do poloviny května

Lešení
Lešení ani jiná stavební omezení a zábory by neměly narušit vzhled městské památkové zóny během hlavní části letošních oslav 750. výročí města.
Zábory pro lešení se v centru Berouna budou proto povolovat pouze do 17. 5. 2015 a následně od 14. 9. 2015. Cílem je, aby období léta a hlavních slavností bylo v centru bez lešení, překážek pro chodce apod. Město Beroun proto žádá majitele objektů v památkové zóně, kteří plánují na letošní rok stavební úpravy, aby je v ideálním případě dokončili již do poloviny května. V opačném případě jim bude moci být vydáno povolení pro zábor až od 14. září. (tm)

celý text

Organizační změny na MěÚ Beroun

Organizační změny na MěÚ Beroun 1
Od ledna 2014 došlo na Městském úřadu Beroun k několika organizačním změnám. Jejich smyslem bylo spojit, a tím i zefektivnit výkony některých agend, které úřad vede. Občanů a jejich případného jednání na radnici se změny dotknou minimálně. Níže přinášíme přehled nejzásadnějších změn. celý text

Podomní prodej v Berouně je zakázán

Podomní prodej v Berouně jě zakázán 1
Podomní prodejci už nemohou obcházet berounské byty a domy a nabízet své zboží nebo služby. Na základě přibývajících stížnosti občanů o zákazu podomního prodeje rozhodli 22. dubna berounští radní. V platnost vstupuje toto nařízení 15. dnem od jeho vyhlášení.
Na celém území města tak bude podomní prodej zakázán. Výjimku mají pouze prodeje v souvislosti s neziskovými akcemi humanitárního, zdravotního, sociálního či jiného veřejně prospěšného charakteru. Za podomní prodej se přitom pokládá nabídka a prodej zboží nebo poskytování služby mimo zkolaudovanou provozovnu, kdy prodejci kontaktují dům od domu potenciální zákazníky přímo v jejich domácnosti bez předchozí objednávky. Ti, kdo nařízení poruší, se vystavují pokutě v řádech desítek tisíc korun.
celý text