Kalendář svozu odpadu - rodinné domy

UPOZORNĚNÍ: Ulice, které nenajdete v seznamu lokalit níže, jsou uvedeny v celkovém seznamu (53 kB)

Lokalita 1 (pondělí)

Hostim, K Dubu, K Zahrádkám (od křižovatky s ul. Na Morákově po křižovatku s ul. Ječná) Lidická, Lištice, Lužní, Malé sídliště (1. část viz mapa), Mostníkovská, Na Hrázi, Nad Paloučkem, Pod Haldou, Pod Homolkou, Palouček, Spojovací, Vinařská, U Berounky,  U Lávky, U Přívozu, V Dolině, Za Vodou

Lokalita 2 (úterý)

Amortova, Cihlářská, Duslova, V Pánvích, Zdejcina

Lokalita 3 (středa)

Akátová, Boženy Němcové, Brožíkova, Dvořákova, Fibichova, Hostímská,  Ing. Proška, Jarov,  Javorová, Jiráskova, Karlova, Karolíny Světlé, Kaplířova, Komenského, Kopretinová, Lipová, Máchova, Maxova, Merhautova, Myslbekova, Na Cibulce, Na Golfu,  Na Veselou, Nekolného, Pod Veselou, Slavašovská, Smetanova, Svatojánská, Svatopluka Čecha, Suchá Luka, Šípková, Škroupova, Tylova, U Hájků, V Kozle, Větrná, Vojanova, Vrchlického, Vřesová,  Za Drahou, Zavadilka, Zborovské nábřeží

Lokalita 4 (čtvrtek)

Biřická, Čertovka, Česká, Havlíčkova, Hrdlořezy, Husovo náměstí, Kostelní, Mařákova, Mošnova, Na Hůrce,  Na Máchovně, Na Ostrově, Na Parkáně, Na Příkopě, Náhorní, Pod Hůrkou, Pod Kaplankou, Plzeňská, Politických vězňů, Profesora Veselého, U Dobré vody, Wintrova

Lokalita 5 (pátek)

Arnoltova, Alšova, Bezručova, Bratří Nejedlých, Dobrovského, Dukelská, Erbenova, Fügnerova, Heroutova, Hněvkovského, Chmelenského, K Dědu, K Zahrádkám (Od křižovatky s ul. Zahrádky po křižovatku s ul. K Dědu), Kollárova, Krameriova, Krátká, Křížkovského, Lomená, Na Černém Vršku, Na Homolce, Na Kaplance, Na Ptačí Skále, Na Tržišti, Na Vinici, Na Vyhlídce, Nad Úvozem, Nad Zahradnictvím, Nerudova, Malé sídliště (2. část viz mapa), Okružní, Pelclová, Pod Dědem, Pod Kapličkou, Pod Studánkou, Pod Vodojemem, Polní, Preislerova, Prof. Urbana, Puchmajerova, Sadová, Slunečná, Talichova, Třebízského, V Zahradách, Ve Vilách, Viničná, Vít. Hálka, Vorlova, Za Viničnou, Zahořanská,  Zvonařova

UPOZORNĚNÍ: Svoz bioodpadu po jednotlivých ulicích  (49.5 kB)

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
Pondělí 25.4.
Úterý 26.4.
Středa 27.4.
Čtvrtek 28.4.
Pátek 29.4.
Sobota 30.4.
Neděle 1.5.
Pondělí 2.5.
      Plasty

Lokalita 1 pro směsný odpad, plast, papír
Úterý 3.5.
Středa 4.5.
Čtvrtek 5.5.
Pátek 6.5.
Sobota 7.5.
Neděle 8.5.
Pondělí 9.5.
Úterý 10.5.
Středa 11.5.
Čtvrtek 12.5.
Pátek 13.5.
Sobota 14.5.
Neděle 15.5.
Pondělí 16.5.
      Papír

Lokalita 1 pro směsný odpad, plast, papír
Úterý 17.5.
Středa 18.5.
Čtvrtek 19.5.
Pátek 20.5.
Sobota 21.5.
Neděle 22.5.
Pondělí 23.5.
Úterý 24.5.
Středa 25.5.
Čtvrtek 26.5.
Pátek 27.5.
Sobota 28.5.
Neděle 29.5.
Pondělí 30.5.
      Plasty

Lokalita 1 pro směsný odpad, plast, papír
Úterý 31.5.
Středa 1.6.
Čtvrtek 2.6.
Pátek 3.6.
Sobota 4.6.
Neděle 5.6.