Zástupci Berouna se zúčastnili konference Programu švýcarsko-české spolupráce
Konference Programu švýcarsko-české spolupráce se v Praze zúčastnila berounská starostka Šárka Endrlová a vedoucí odboru územního plánování a regionálního rozvoje Dana Vilhelmová. Účastníkům konference představily projekt Veřejná doprava pro všechny, na který se Berounu podařilo získat právě z Programu švýcarsko-české spolupráce dotaci přes 52 milionů korun. Projekt počítá s přemístěním autobusového nádraží k vlakovému.
Na konferenci vystoupili rovněž další příjemci grantů. Berounskou prezentaci si můžete prohlédnout níže v odkazu.
Veřejná doprava pro všechny -prezentace.
Datum poslední aktualizace: 12. 9. 2012 0:00








