Zástupci Berouna se zúčastnili konference Programu švýcarsko-české spolupráce

Konference Programu švýcarsko-české spolupráce se v Praze zúčastnila berounská starostka Šárka Endrlová a vedoucí odboru územního plánování a regionálního rozvoje Dana Vilhelmová. Účastníkům konference představily projekt Veřejná doprava pro všechny, na který se Berounu podařilo získat právě z Programu švýcarsko-české spolupráce dotaci přes 52 milionů korun. Projekt počítá s přemístěním autobusového nádraží k vlakovému.
Na konferenci vystoupili rovněž další příjemci grantů. Berounskou prezentaci si můžete prohlédnout níže v odkazu.

Veřejná doprava pro všechny -prezentace.

Datum vložení: 12. 9. 2012 0:00
Datum poslední aktualizace: 12. 9. 2012 0:00
Autor: Adéla Felklová