Špatný zdravotní stav čtyř stromů rostoucích v rabátkách na náměstí Marie Poštové je důvodem výměny za vhodnější druh. Katalpy nyní nahradí platany. Výměna proběhne tento týden ve čtvrtek a v pátek. Město také plánuje opravu propadlého chodníku v okolí stromů.