Na náměstí Marie Poštové budou platany

Stromy na náměstí Marie Poštové

Špatný zdravotní stav čtyř stromů rostoucích v rabátkách na náměstí Marie Poštové je důvodem výměny za vhodnější druh. Katalpy nyní nahradí platany. Výměna proběhne tento týden ve čtvrtek a v pátek. Město také plánuje opravu propadlého chodníku v okolí stromů.

Datum vložení: 8. 4. 2025 7:06
Datum poslední aktualizace: 8. 4. 2025 7:06