Veletrh firem se vrací do Berouna: řemesla lákají žáky i veřejnost
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Beroun-Hlinky pořádá tradiční Veletrh firem od 8:00 do 14:00 na Husově náměstí. Událost se koná pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu a s podporou města Beroun, což potvrzuje její význam nejen pro region. Do Berouna dorazí také významní hosté, mimo jiné zástupci Středočeského kraje. Návštěvníci se mohou těšit na prezentace řemeslných a technických firem, které představí moderní technologie i možnosti pracovního uplatnění. Součástí programu budou vystoupení na pódiu, kde promluví zástupci města, kraje i úspěšní podnikatelé. Zajímavým zpestřením bude módní přehlídka absolventky školy. Akce je určena především žákům základních škol a jejich rodičům, kteří zde získají důležité informace o studijních oborech i budoucím uplatnění. Prostor bude také pro osobní setkání s pedagogy i zástupci firem.
Datum poslední aktualizace: 12. 5. 2026 10:29








