Vítání prvňáčků v novém školním roce 2017/2018
Nový školní rok je tady. Do čtyř berounských základních škol tentokrát usedlo 252 prvňáčků. V pondělí 4. září je přišli přivítat a popřát hodně studijních úspěchů také zástupci města Beroun.
Starosta Berouna Ivan Kůs se vydal do ZŠ na Wagnerově náměstí a potom do soukromé základní školy V Zahradách. Místostarosta Michal Mišina zase přišel přivítat nové žáky v ZŠ Komenského na Závodí. Všichni prvňáčci letos od města dostali jako dárek speciální Berounské omalovánky.
Přejeme všem žákům a studentům úspěšný školní rok 2017/2018, dobré známky, spravedlivé učitele a spoustu skvělých zážitků se spolužáky!
Datum poslední aktualizace: 5. 9. 2017 10:38








