Vzpomínka na Mistra Jana Husa

Na Husově náměstí se ve středu 27. června konala vzpomínka na Mistra Jana Husa. Desítky školáků pozdravili starosta Ivan Kůs, farář Mikuláš Vymětal a farář Jaroslav Mencl, kteří pronesli i úvodní slovo. Následoval interaktivní program v podání muzikantského dua Dubnička a Lahoda.
V evangelické modlitebně pak ve večerních hodinách pokračovalo literární pásmo spojené se vzpomínkou na statečné faráře Ladislava Krále a Jaromíra Klimeckého.

Datum vložení: 27. 6. 2018 16:28
Datum poslední aktualizace: 27. 6. 2018 16:29
Autor: Petra Lišková