Zlato z Plzně míří do Berouna
Na již tradiční závody se sjelo 416 plavců z 50 oddílů. Berounská lokomotiva se účastnila ve složení: Marie Círová, Nikola Lébrová, Naďa Laubová, Karolína Matoušková, Magdaléna Němcová, Sven Koníček, Oliver Petrovic a v neposlední řadě Maxmilián Pisch, který jel doslova jak lokomotiva. Max si vyplaval dvě medaile na jeho oblíbené motýlové disciplíny a opravdu to nebylo lehké, protože byl hodnocen se starší kategorií a přesto ukázal své kvality. Dohmátl pro stříbro na 100 metrů motýl a v sobotním odpoledni zazářil na 200 metrů motýl, kdy si doplaval nejen pro osobní rekord, ale i pro zlatou medaili v neuvěřitelně napínavém závodě, takže jak se říká to nejlepší nakonec. Všichni plavci si vyplavali parádní osobní rekordy a získali nové zkušenosti ze závodů . Plavcům přejeme mnoho úspěchů do dalších závodů.
LoBe
Datum poslední aktualizace: 28. 4. 2026 10:57








