Zlato z Plzně míří do Berouna

Zlato z Plzně míří do Berouna 1


Ve dnech 24. - 25. dubna  2026 plzeňský bazén na Slovanech přivítal plavce, plavkyně, diváky a všechny příznivce plavání z celé republiky na závodech Západočeského poháru.

Na již tradiční závody se sjelo 416 plavců z 50 oddílů. Berounská lokomotiva se účastnila ve složení: Marie Círová, Nikola Lébrová, Naďa Laubová, Karolína Matoušková, Magdaléna Němcová, Sven Koníček, Oliver Petrovic a v neposlední řadě Maxmilián Pisch, který jel doslova jak lokomotiva. Max si vyplaval  dvě medaile na jeho oblíbené motýlové disciplíny a opravdu to nebylo lehké, protože byl hodnocen se starší kategorií a přesto ukázal své kvality. Dohmátl pro stříbro na 100 metrů motýl a v sobotním odpoledni zazářil na 200 metrů motýl, kdy si doplaval nejen pro osobní rekord, ale i pro zlatou medaili v neuvěřitelně napínavém závodě, takže jak se říká to nejlepší nakonec. Všichni plavci si vyplavali parádní osobní rekordy a získali nové zkušenosti ze závodů . Plavcům přejeme mnoho úspěchů  do dalších závodů.

LoBe

Datum vložení: 28. 4. 2026 10:57
Datum poslední aktualizace: 28. 4. 2026 10:57