Obsah

Stravování

Jiná káva

Místo, kde Vaše návštěva pomáhá. Letní venkovní zahrádka v blízkosti staré lípy. Hřejivá krbová kamna v zimním období. Kulturní akce po celý rok.

Restaurace a penzion U Štiky

Najdete nás na atraktivním a klidném místě, téměř v historickém centru města Berouna. Příjemné posezení a výborná kuchyně s množstvím rybích specialit.

Blackdog Bar&Grill

Blackdog Bar&Grill je restaurace ve stylu bistra v centru Berouna. Nabízíme mezinárodní zejména severo- latinskou a jihoamerickou kuchyni. Vše v Blackdog Bar&Grill je postaveno na hlavní myšlence – „Life‘s too short to eat bad food.“

Pizzerie & Restaurace Carino

Pizzerie & Restaurace Carino leží v samém srdce královského města Berouna na rozhraní náměstí a ulice Na Klášteře. Naší specializací je středomořská a balkánská kuchyně. V jídelním lístku si můžete vybrat dle svých chutí od předkrmů, pasty, steaků, pizzy, ryb až po dezerty nebo koktejly.

Beroun Golf Club

Klidné prostředí s výhledem na královské město Beroun, okolní lesy a údolí řeky Berounky. V aréalu naleznete:
restauraci Tifannys s letní terasou, desingový hotel Tifannys s wellness&fitness centrem, business centrum
a golfové hřiště.

Restaurant U Hradeb

Přijďte navštívit náš restaurant s dlouholetou historii. Máme pro Vás připraven široký výběr nápojů a kulinářských skvostů. Ochutnejte vynikající minutky našich kuchařů a denní nabídku hotových jídel. Posezení s přáteli uvnitř restaurantu Vám zpříjemní útulně provedený interiér a kamenná dekorace. V zimě si vychutnáte praskání dřeva v krbu a v létě posezení na naší zahrádce.

Restaurace Alena

Naše bohatá nabídka pokrmů a specialit obsahuje snídaňové menu, studené i teplé předkrmy, polévky, speciality z různých druhů masa dle originálních receptur, bezmasá jídla, dětská jídla, saláty, těstoviny a k tomu všemu ještě široký výběr příloh.

Restaurace Na Marjánce

Pořádáme oslavy, konference, recepce, rauty, promoce, svatební hostiny, rodinné oslavy a přátelská posezení ve stylovém prostředí s otevřeným ohněm pro grilování jídel. Otevřeno denně 11:00 - 23:00

Pizza Fast Beroun

Pizza s dlouholetou tradicí a jedinečnou přípravou.
Připravujeme pro Vás pořádný kus poctivé pizzy z těch nejlepších surovin. Pizza Fast nasytí dva hladové krky a ještě zbude na večeři!

Restaurace Eldorádo

Restaurace disponuje venkovní zastřešenou terasou s obsluhou výdejním oknem také zadní terasou s deštníky, grilem, rožněm a samostatným výčepem, vhodná na soukromé párty.

Vinárna u Tří Korun

Živá hudba každý týden v Pátek a Sobotu. Pořádání firemních oslav, svateb, narozeninových oslav, ladies párty, atd. Najdete nás v 1. patře nad čínskou restaurací. Jste srdečně zváni.