Obsah

ubytování v soukromí

Steak bar Hředle

Pro naše zákazníky nabízíme stylové ubytování v soukromí v podkrovních prostorách o velikosti 120 m2. K těmto prostorům přináleží lodžie s krásným výhledem do přírody a terasa. V pokoji se nachází tři manželské postele a několik přistýlek. Dále je k dispozici koupelna se sprchovým koutem, vlastní WC, televize, wi-fi, varná konvice a vysoušeč vlasů. Pro děti je připraven hrací prostor a stolní hry. Chystáme solnou relaxační jeskyňku. Poloha našeho ubytování je ideální pro cyklovýlety a pěší turistiku. V přízemí domu naleznete útulnou restauraci s vyhlášenou kuchyní.

tábory, tábořiště

Veřejné tábořiště U Přívozu - Nadryby

Veřejné tábořiště s možností stanování. WC s umyvadly, pitná voda, kiosek s občerstvením. Parkování na vyhrazeném místě mimo plochu pro táboření.
Provozní doba: 1.5. - 30.9.
Říční km: 118.1

penziony

Penzion - Centrum NA VERANDĚ

Centrum NA VERANDĚ se nachází v samém centru Berouna, 10 min. chůze od Husova náměstí. Kapacita je 13x 2-lůžkových pokojů vybavených vlastním WC, sprchou, TV a Wifi zdarma. Ubytování je vhodné i pro firemní klientelu. Stravování je možné v naší Jídelně formou polopenze nebo plné penze.
Cena ubytování je 440 Kč vč. DPH za osobu/noc bez stravování.
Parkování je zdarma v areálu Centra NA VERANDĚ.
E-mail: info@cnaverande.cz
www: http://centrumnaverande.cz/

hotely a motely

BEST WESTERN Hotel Grand Beroun

Kongresový hotel v historickém centru města Berouna disponuje až 100 pokoji, klimatizovaným konferenčním sálem a dalšími 4 salonky. Poskytuje zdarma venkovní parkování, internetový koutek v hale hotelu, wi-fi v celém hotelu, recepce otevřena nepřetržitě.

tábory, tábořiště

Vodácké tábořiště Žloukovice

Umístění: ř. km 47,5 - na úzké louce vpravo, 200 m za penzionem Nika a před želez. mostem ve Žloukovicích
Tel.: +420 604 431 574
Provozní doba: 1. 7. - 15. 9.

Kemp Beroun

Umístění: ř. km 35,4 - oplocený areál vlevo u jezu, 200 m před silničním mostem v Berouně
Tel.: +420 702 023 883
Provozní doba: od května do září včetně
pondělí až pátek: 8:00 - 12:00 a 17:00 - 21:00
nebo dle telefonické domluvy se správcem kempu.

Vodácké tábořiště Srbsko

Umístění: ř. km 29,6 - vlevo před fotbal. hřištěm, 400 m před mostem v Srbsku
Tel.: +420 604 203 833
Provozní doba: 1. 6. - 15. 9.

Autokemp Karlštejn

Umístění: ř. km 26,1 - vlevo mezi řekou a silnicí, 700 m před silničním mostem v Karlštejně
Tel.: +420 311 681 263 nebo 774 646 416
Web: www.karlstejn-kemp.cz

Kemp Ostrov - Zadní Třebaň

Umístění: ř. km 21,3 - 300 m za jezem v Zadní Třebani, ostrov ohraničen náhonem a řekou
Tel.: +420 777 150 241
Web: www.kempostrov.cz

hotely a motely

Hotel O.K.1

Provozní doba: nepřetržitá. Kapacita: 33 pokojů.
Exkluzivní nabídka: bezbariérový pokoj. Zdarma WIFI připojení a parkování, možnost pořádat školení.


Hotel Český Dvůr

Hotel Český Dvůr nachází přímo uprostřed historického centra města Berouna. Ubytování je možné 1, 2 a 3 lůžkových pokojích, které jsou vybavené WC, sprchou,TV a SAT. Wifi připojení je v celém hotelu zdarma. Dále nabízíme pohoštění v české restauraci, snack baru a kavárně.

penziony

Pension - Ubytovna SPORT

Nabízíme ubytování v jednolůžkových, dvojlůžkových a třílůžkových pokojích nebo apartmánech, vybavených vlastní koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Pokoje jsou vybaveny vlastní chladničkou.

hotely a motely

Hotel Verona Mea

Stylový hotýlek s rodinnou atmosférou v centru města Berouna nabízí ubytování v 11 útulných pokojích s kapacitou 24 míst. K dispozici je wi-fi připojení, uzamčené parkoviště,školící místnost,salonek, letní zahrádka.

penziony

Pension - Hostel Prende

Pension+Hostel v centru Berouna.Levné ubytování,pokoje s vlastním sociálním zařízením, parkování, TV. Příjemné prostředí.

Pension a restaurace Diana

Pension se nachází 15 min jízdy z centra Berouna, v křivoklátských lesích. Denně hotová jídla i minutky, pořádání rodinných oslav, rautů, školení, srazů. Otevřeno denně od 11:00 hodin.

hotely a motely

Hotel Maxim ***

HOTEL MAXIM s oficiální certifikací *** nabízí ubytování v poklidném, odpočinkovém prostředí se sympatickou cenou, s 24 hodinovým servisem, vlastním parkovištěm a WIFI free.

Hotel Na Ostrově

Kongresový hotel Na Ostrově nabízí 100 pokojů, 2 restaurace, 7 kongresových sálů a salonků, 2 venkovní parkoviště, krytou garáž, zimní stadion, budovu s možností pronájmu kanceláří. WiFi po celém hotelu zdarma, dětský koutek v restauraci, možný pobyt se psy.

penziony

Pension Primus

Nekuřácký Pension Primus**** se nachází v poklidné čtvrti s překrásným výhledem na Beroun, svým hostům nabízí moderní dvou-, tří a čtyřlůžkové pokoje rozdělené do třech pater. Pokoje v přízemí mají přímý vstup na terasu a k bazénu, pokoje v prvním patře disponují balkónem a pokoje ve třetím patře nabízejí krásný výhled na Beroun a okolí. Součástí pensionu je i jídelna, kde jsou podávány snídaně a dále je využívána jako společenská místnost.