Lékárny

lékárny

Lékárna "Na Náměstí"
Kamenná Lékárna „Na Náměstí“ v Berouně, která má 19-ti letou tradici na trhu, provozuje i internetovou on-line lékárnu centrálnílékárna.cz, která vznikla v roce 2010, jako další rozšíření služeb pro zákazníky.
Lékárna Benu
BENU Lékárny nabízí svým pacientům a zákazníkům zcela nový a moderní přístup k medicínské i preventivní péči, který zcela koresponduje s požadavky dnešní doby. Při návrhu lékárny vycházíme vždy z empiricky ověřených modelů chování zákazníka, zohledňujeme všechny jeho individuální požadavky a využíváme také značných zkušeností z našich zahraničních poboček.

Lékárna Benu
Politických vězňů 40
266 01 Beroun
telefon.: +420 731 638 004
web: Lékárna BENU Beroun
[b]
Lékárna Beroun
Naše lékárna nabízí: široký sortiment léků vydávaných na předpis a prostředků na zdravotní poukaz; široký sortiment volně prodejných léků, veterinárních přípravků, homeopatik, potravinových doplňků a čajů; individuální přípravu léčivých přípravků na i bez receptu; léčebnou a přírodní kosmetiku; odborné poradenství a konzultace; rezervaci zboží po telefonické (příp. emailové) dohodě; věrnostní a bonusovou kartu pacienta; sezónní, trvalé případně množstevní slevy; příjemné zázemí v moderních prostorách Lékařského Domu.
Dr. Max lékárna
Dr.Max Česká lékárna a.s. provozuje svoje lékárny pod značkou Dr.Max, je certifikovaná dynamicky se rozvíjející společnost, jejíž vizí je být lékárnou první volby pro klienty, personál, dodavatele a výrobce. Ani na internetu nejsme anonymní neznámá společnost. A snažíme se vždy držet vysoký kredit značky Dr.Max, která je zárukou vysoké kvality služeb. Široký sortiment - Neustále doplňujeme sortiment se snahou o co největší výběr pro naše zákazníky.
Lékárna Medinila s.r.o.
Lékárna Medinila vznikla 1. 1. 2005. Po sedmi letech působení v OC Albert Hypermarket v Králově Dvoře se přestěhovala na nové slunnější místo v Berouně ulici Karly Machové. V naší lékárně se mimo běžné lékárenské praxe setkáte s příjemným personálem, který Vám rád poradí s Vašimi problémy. Nabízíme poradenství v oboru zubní hygieny, kojení a mateřství, naleznete zde dermo koutek, v kterém nabízíme široký sortiment Vichy, La Roche, Eucerin, Bioderma, Doliva.