Berounský videozpravodaj - říjen 2021

Na co se můžete těšit v říjnovém videozpravodaji?

1) Podzim je ideální pro výsadbu zeleně. Kde všude jsme zasázeli nové keře, stromy a květiny.

2) V říjnu skončila rekonstrukce 2. etapy Bezručovy ulice. Co se zde změnilo.

3) Který projekt zvítězil v hlasování o participativním rozpočtu.

4) Další nové dětské hřiště vzniklo v Košťálkově ulici na Velkém sídlišti.

5) Majitelé rodinných domů dostanou zdarma nové nádoby na třídění plastu a papíru.

6) Co znamenají piktogramy, které se v říjnu objevily na některých berounských silnicích a co je jejich smyslem.

7) Pejskaři mohou využívat dalších 22 nových zásobníků na sáčky na psí exkrementy. Kde je najdou.

8) Jak letos dopadla Plavecká soutěž měst. Obhájil Beroun prvenství?

9) Řezbář Jan Viktora vyrábí již 26. figuru do berounského betléma. Která to je tentokrát.

10) Projekt rekonstrukce venkovního koupaliště na Velkém sídlišti získal další cenu.

11) Berounské partnerství s německým Goslarem trvá již 30 let. Jaký dárek si představitelé obou měst k tomuto výročí dali.

12) V listopadu se mohou obyvatelé i návštěvníci města těšit na novou výstavu ve venkovní galerii Pěší zóna.

13) V berounských knihkupectvích a v městském inforcentru si můžete zakoupit nový nástěnný kalendář na rok 2022.

Datum vložení: 30. 10. 2021 19:24
Datum poslední aktualizace: 30. 10. 2021 19:41