Město pečuje o svou zeleň

Jaro už nám klepe na dveře, jak dokazují i rozkvetlé krokusy například na našem městském pozemku naproti „akádě“ nebo na Husově náměstí. Zahrádkáři už začínají s přípravou na novou sezónu a s údržbou zeleně není pozadu ani město, které všechny zásahy konzultuje s odborníky.

V úterý 5. března začne ošetření lip v ulici Hostimská v blízkosti restaurace U Štiky a u komunitního centra. Pak bude následovat ošetření topolů, jasanů, vrb, lípy a javoru v lokalitě Na Ostrově, a to v okolí fotbalového hřiště a tenisových kurtů, v okolí náhonu, dále na Velkém sídlišti a v Hlinkách. Jedná se převážně o sesazovací řezy, obvodové redukce, zdravotní a bezpečnostní řezy z důvodu zajištění provozní bezpečnosti na lokalitách.

Datum vložení: 4. 3. 2024 15:22
Datum poslední aktualizace: 4. 3. 2024 15:26