Ledovku a sníh odstraňují pracovníci AVE.CZ z chodníků a cest už druhý den

Ledovku a sníh odstraňují pracovníci AVE.CZ z chodníků a cest už druhý den 1

Nejprve ledovka, následně sněžení. Zimní počasí poslalo od čtvrtka do ulic všechny pracovníky AVE.CZ. Od čtvrteční 6. hodiny ranní byli podle sdělení společnosti v ulicích Berouna nasazeni všichni pracovníci včetně techniky.

O údržbu komunikací se staraly tři chodníkové speciály, velký vozový sypač a multikára. Standardně na zimní údržbu vyrážejí také dvě dodávky s tzv. partou uličních dělníků, kteří se zaměřují hlavně na schody, lávky a autobusové zastávky. Tentokrát je AVE.CZ posílilo i o košíkáře, takže v terénu byly celkem čtyři party těchto uličních dělníků.

Lidé ani technika ale nemohou být na všech místech ihned. Úklid města se v podobných situacích řídí podle plánu zimní údržby. Nejprve se pracovníci zaměřují na nejfrekventovanější místa, jako jsou školy, školky, úřady a podobně. Následně se dostávají do dalších lokalit města.

Datum vložení: 19. 1. 2024 11:02
Datum poslední aktualizace: 2. 2. 2024 13:12