Odstartovala road show po berounských školách

Jungmannova základní škola byla první zastávkou, kde se 1. února sešli ředitelé a ředitelky základních škol, členové školské komise a někteří zastupitelé, aby si prohlédli, co se zde za poslední roky podařilo vybudovat a zároveň se seznámili s tím, jak škola funguje.

Hlavním cílem road show, jejímž iniciátorem je komise školská Rady města Beroun, je totiž vzájemná výměna zkušeností a sdílení dobré praxe přímo v hostitelském prostředí jednotlivých škol. Postupně se tak vystřídají všechny berounské školy včetně soukromých.

Další zastávkou bude v pondělí 5. února Základní škola Beroun - Závodí. Následovat bude 8. února 2. ZŠ a MŠ Preislerova, 12. února soukromá ZŠ V Zahradách, 14. února ZŠ Wagnerovo náměstí, 15. února soukromá ZŠ Via a posledním zastávkou road show bude 19. února soukromá ZŠ Baltimore.

Datum vložení: 2. 2. 2024 11:09
Datum poslední aktualizace: 2. 2. 2024 13:12