Pro berounské děti vařil tento týden kuchař Vong

Společnost Primirest ve spolupráci s městskou stravovací komisí připravila pro děti z berounských základních škol zpestření jídelníčku. Jedno z jídel uvařil tentokrát kuchař Vong, který pochází z Laosu a má tak velmi blízko k asijské kuchyni.

Smažené kuřecí maso Ku Lao s pikantní omáčkou a čínskými nudlemi patří mezi asijskými dětmi k těm nejoblíbenějším. A snad chutnalo i těm našim berounským. Možnosti ochutnat thajskou kuchyni využila téměř třetina všech strávníků a setkání s kuchařem Vongem, který jídlo osobně servíroval, bylo dalším příjemným bonusem.

Spokojená byla i stravovací komise v čele s místostarostou Dušanem Tomčem, který usměvavému kuchaři osobně poděkoval a dočkal se od pana Vonga tradiční uctivé poklony.

Datum vložení: 25. 1. 2024 12:16
Datum poslední aktualizace: 2. 2. 2024 13:12