Tříkrálová sbírka letos podpoří terénní pečovatelskou službu pro seniory

V pátek 5. ledna zavítali malí koledníci z místní katolické mateřinky na radnici. Po pásmu písniček jim zástupci města i zaměstnanci radnice přispěli do jejich speciální kasičky.

Koledníky v rámci tradiční Tříkrálové sbírky můžete v ulicích města potkávat a finančně podpořit do jejich kasičky až do 15. ledna a přispět tak na  dobrou věc. Výtěžek sbírky letos poputuje na terénní pečovatelskou službu Charity Beroun, která se stará o seniory na Berounsku a Hořovicku.

Až do konce dubna bude navíc možnost přispět do online kasiček skrze formulář na webu Tříkrálové sbírky www.trikralovasbirka.cz. Přispět můžete i pomocí originálního QR kódu přímo pro Charitu Beroun (viz obrázek níže),  který lze využít  do 31. 1. 2024.

Srdečně zveme také na Tříkrálové koncerty v podání pěveckého smíšeného sboru Comodo, které se uskuteční v sobotu 6. 1. od 16:00 v kostele sv. Václava v Loděnici a v neděli 7. 1.  v kostele sv. Jakuba v Berouně také od 16:00.

plakát

Datum vložení: 5. 1. 2024 12:04