Studenti z Goslaru si užili pobyt v Berouně

O víkendu přicestovali do Berouna studenti z německého partnerského města Goslar. V sobotu se zúčastnili závodu dračích lodí, následně odjeli na elektrokolech v doprovodu místostarosty Dušana Tomča na Tetín a do Srbska. Ve večerních hodinách v knihovně zhlédli film Pelíšky.

Datum vložení: 7. 9. 2020 9:23
Datum poslední aktualizace: 7. 9. 2020 9:27