Vánoční strom doputoval na náměstí

Patnáctimetrový smrk, který bude až do Tří králů zdobit Husovo náměstí, je na svém místě. Slavnostní rozsvěcení je plánováno na neděli 1. prosince po 16. hodině.

Datum vložení: 27. 11. 2019 16:14
Datum poslední aktualizace: 27. 11. 2019 16:22